Weboldalunk cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.További információ 
Ár:
9.900 Ft
Menny.:

Coachingeszközök 1.

Ár:
9.900 Ft
Menny.:
Gyártó: Z-Press Kiadó
Elérhetőség: Azonnal, raktárról
Várható szállítás: 2023. december 05.

101 eszköz és technika coachok, executive coachok, csapatcoachok, mentorok és szupervizorok számára


✓ Sokszínű gyakorlati eszköztár coachoknak.
✓ A coachingeszközök és technikák valaha összeállított leggazdagabb gyűjteménye, amely csodálatos eroforrást biztosít
a coachok számára. A világ minden tájáról, neves szakemberek tudásának legjavát gyűjti össze. 
✓ Bevált módszertan, jól strukturált és könnyen olvasható felépítés.

Könyvismertető

COACHINGESZKÖZÖK I.

101 eszköz és technika coachok, executive coachok,
csapatcoachok, mentorok és szupervizorok számára

Így coacholunk mi!

Szerkesztette:
Jonathan Passmore, Claudia Day, Julie Flower, Maggie Grieve és Jelena Jovanovic Moon

Valami csodálatos történik, amikor az emberek befektetnek és ugyanazon cél érdekében dolgoznak – a dolgok megváltoznak. Ez a „Coachingeszközök” könyv – egy közös erőfeszítés, amely a világ minden tájáról gyűjt össze coachokat azért, hogy megosszák kedvenc gyakorlataikat – ennek élő bizonyítéka. Az eredmény, reméljük, a coachingeszközök és technikák valaha összeállított leggazdagabb gyűjteménye, amely csodálatos erőforrást biztosít a coachok számára.

Miben különbözik a többi coachingkönyvtől?

A coachok kivételes csoportjától származó kedvenc eszközök teljes és jól kidolgozott gyűjteménye középpontjában egy jól bevált módszertan áll, jól láthatóan, könnyen olvashatóan, böngészésre és átgondolásra invitáló formátumban, amely segítheti a coachokat felkészülni az ügyfeleikkel történő kivételes minőségű munkára.

Az eszközök eklektikus jellege miatt, amely tükrözi a közreműködők széles körét, és kiterjed többek között a viselkedési, a kognitív viselkedési, a motivációs interjúk, az elfogadás és elköteleződés terápiája, az együttérzés, a pozitív pszichológia, a pszichodinamika, a Gestalt, a megoldásközpontú, a mindfulness és az idegtudományok keretrendszereinek alkalmazására.

Minden eszköz egyszerűen megtalálható, világos összetevőket, leírást és lépésenkénti ismertetést tartalmaz. A könyv végig színes, gazdagon képekkel illusztrált, hogy ezzel is inspiráljuk a coachok munkáját – hasznosak és szépek egyaránt.

Az eszköz csak egy eszköz, és soha nem helyettesítheti az ügyfelekkel kiépített erős kapcsolatot, a szilárd elméleti alapokat vagy az alapvető coachingkészségeket. Mind Hardingham (2006), mind Passmore (2007) egy „eklektikus” megközelítést támogat, amely a megfelelő brit eklektikus és integrált coachingmodelleken keresztül számos megközelítésből szintetizálja az eszközöket, technikákat és kereteket. A hangsúly továbbra is az ügyfélen, a kapcsolaton és a kontextuson van. A coachingeszközök azonban új és hasznos módszereket kínálhatnak az ügyfeleknek a helyzetek feltárására, a gondolataikra való reflektálásra és azok strukturálására, valamint a cselekvés iránti elkötelezettség kialakítására. Frissítő energiaváltozást és új munkamódszert is biztosíthatnak mind az ügyfél, mind a coach számára.

A könyvben található eszközök egyformán jól használható egyéni és csoportos, illetve teamcoachingban is. Bízunk benne, hogy talál majd valamit olyat, amivel kiegészítheti meglévő technika- és eszköztárát, annak érdekében, hogy a lehető legjobban támogathassa ügyfeleit.

A kötet szerzői: 
Amina Aitsi-Selmi • Janet Atkinson Paul J. Barbour • Caroline Beeston Richard Boyatzis • Sarah Brooks • Jon Burns • Stefan Cantore • Sarah Connell • Dave Crome • Elizabeth Crosse • Claudia Day • José de Sousa • Lynette Deutsch • Anthony Eldridge-Rogers • Julie Flower • Sarah Gledhill • Marshall Goldsmith • Siegfried Greif • Maggie Grieve • Deborah Hawkins • Peter Hawkins • Karen Hayns • Ann James • Jelena Jovanovic Moon • Sarah Leach • Russ Lewis • Julian Mack • Auriel Majumdar • Sheila McDerment • Jane Moffett • Felix Müller • Jale Oncu Helvacioglu • Francoise Orlov • Jonathan Passmore • Ken Pasternak • Suzanne Pollack • Ruth E. Price • Tracy Sinclair • Melvin Smith • Reinhard Stelter • Ann Sutton • Tammy Turner • Sudheer Kaavil Valappil • Ellen Van Oosten • Lucy Widdowson • Catherine Wilton

Belelapozás

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!